Wizzit My Twizze Mini Epilasyon Seti Genişlet

Wizzit My Twizze Mini Epilasyon Seti

Piithalat

3369

Yeni

Bu ürün stokta yok

44,99 TL

KDV Dahil

Ücretsiz kargo için kalan 200,00 TL !

Wizzit My Twizze Mini Epilasyon Seti

 

Wizzit My Twizze Mini Epilasyon Seti, istenmeyen tüyleri kökünden çekip alarak haftalar boyunca tekrar çıkmalarını önler.  Wizzit My Twizze Mini Epilasyon aleti ile aynaya ihtiyaç duymazsınız. Yapmanız gereken tek şey Wizzit My Twizze epilasyon aletini  sorunlu bölgede dolaştırmak ve tek bir tüy bile bırakmadan en sorunsuz epilasyon deneyiminizin tadını çıkartmak!  

Cımbız gibi ürünlerle saatlerce uğraşırsınız. Fakat Wizzit My Twizze Mini Epilasyon Aleti ile zaman ve çabanızdan tasarruf edebilirsiniz. Özel tasarımı ne kadar kısa ya da ince olursa olsun tüyleri yakalar ve sıkı bir şekilde tutarak temizler!

Wizzit My Twizze Mini Epilasyon Seti istenmeyen tüylerin çenenizden, dudaklarınızın üstünden, kaşlarınızdan ya da diğer yüz bölgelerinden arındırılması için ideal bir üründür.  Ayrıca  boyun, kol altı, bacak, el, parmak, ayak ve ayak parmak tüylerinizi temizleyebilirsiniz.
 

Tıraş bıçaklarının neden olduğu çizik ve yanma hissi  geride kaldı! Wizzit My Twizze Mini Epilasyon Seti’nin bıçakları yoktur ve bu nedenle çok hassastır, cildinizi tahriş etmez. 

 

Paket İçeriği:

1 Adet Wizzit My-Twizze Mini Epilatör

1 Adet Wizzit My-Twizze Temizleme Fırçası

1 Adet Kullanım Kılavuzu

 

Yorum Yazın

100 Ledli Kırmızı Yılbaşı Ağacı Işığı Led Ampül