Nektar 5Li Siyah Çerçeve Genişlet

Nektar 5Li Siyah Çerçeve

Nektar

NEK18126041099_1

Yeni

159,90 TL

KDV Dahil

Ücretsiz kargo için kalan 200,00 TL !

Nektar 5’li dekoratif çerçeve ile en güzel anılarınızı evinizde ya da iş yerinizde gözünüzün önünden ayırmayın! Fotoğraflar, en güzel anılarımızı ölümsüzleştirir ve yıllarca korumamıza yardımcı olur. Doğum ve sevimli çocukluk fotoğraflarınız, doğum gününüzde çekilmiş tüm sevdiklerinizin yanında olduğu ve çilekli pastanızın mumlarını üflediğiniz bir an, gittiğiniz bir festivalde çekilmiş neşe dolu bir kare ya da hayatınızın en güzel en heyecanlı anında evet derken…  Nektar 5’li fotoğraf çerçevesi, sade tasarımlı 5 adet çerçevenin birleşiminden oluşuyor.

Nektar 5’li çerçeve, en güzel anılarınızı bir arada sergilemenin en şık yolu olacak. Dış ebatları 28 x 28 cm ölçülerindeki 5’li çerçeveyi evinizin en sevdiğiniz köşesindeki duvara asabilir, anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Nektar 5’li çerçevenin içerisine en güzel anlarınızı paylaşırken birlikte çektirdiğiniz fotoğrafları yerleştirerek sevdikleriniz için anlamlı bir hediye yaratabilirsiniz. Nektar 5’li dekoratif çerçeve kaliteli plastikle üretilmiştir. Temizliği kolaylaştıran çerçeveyi tozlandığında nemli bir bezle silerek temizleyebilirsiniz.

  • ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: Çerçeve dış ölçüleri: 57 x 17 cm, resim ölçüleri ise 10 x 15 cm’dir. 
  • KULLANIM ALANLARI: Evinizde, iş yerinizde, en göz önündeki duvarınıza asarak ölümsüzleştirdiğiniz anılarınızı gözünüzün önünden ayırmayın.

Yorum Yazın

Nektar 24561 Kitap Tutucu Ahşap Beyaz