İndirimli Fiyat! WaxVac Vakumlu Kulak Temizleme Cihazı Genişlet

WaxVac Vakumlu Kulak Temizleme Cihazı

Piithalat

10043

Yeni

Kalan zaman:

49,07 TL

KDV Dahil

51,65 TL KDV Dahil

-5%

Ücretsiz kargo için kalan 1,00 TL !

Toplu İndirimler

MiktarıİndirimKazancınız
2 15% Kadar 15,49 TL

Kulak Temizliği Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

 

Kulak temizliği günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri. İşitme ve denge işlemlerinin kesintisiz bir kalitede sürdürülebilmesi için kulaklarımıza iyi bakmamız gerekiyor. Geleneksel yöntemlerden biri olan kulak çubukları temizlediğiniz yeri göremediğiniz için bazen yararlı olmak yerine zararlı bile olabiliyor. Kir ve pisliği daha ileri iteklemek yerine bir kerede kolayca temizleyin.

Wax VacVakumlu Kulak Temizleme Cihazı, toksik madde içermeyen yumuşak silikon başlıkları ve süper vakumlama mekanizmasıyla kulağınızdaki tüm kirleri ve pislikleri bir kaç saniye içinde çeker ve temizler. Ürünü kullanmak için 2 adet kalem pili yuvasına takmanız ve on-off düğmesine basmanız yeterli. Kulağınıza girdiği anda tüm tozu ve kiri çekecek işitme hassasiyetinizi bir kademe üst seviyeye çıkartacaktır.

Tüm aile için kullanabilirsiniz. Özellikle anneler ve çocuklar bu işe bayılacak. Uzun süren kulak temizleme işlemleriniz kısalacak ve eğlenceli bir hale dönüşecek. Üstelik artık kulak pamuğu ve çubuğu kullanma ihtiyacınız da ortadan kalkacak.

Ürün Özellikleri:

 • Kullanımı çok pratiktir.
 • Farklı başlıkları ile birden fazla kişinin kullanmasını mümkün kılar.
 • 2 adet AA Kalem Pil ile çalışmaktadır. (Piller paket içeriğine dahil değildir.)

Ürün Ölçüleri:

 • 13 cm x 10 cm x 5 cm

Paket İçeriği:

 • 1 adet Wax VacVakumlu Kulak Temizleme Cihazı
 • 2 adet Cihaz Başlığı
 • 1 adet Temizleme Fırçası
Not 
2021-03-22

İyi

Doktorların ki gibi olmasada iyi, hızlı geldi saolun

  Yorum Yazın! !

  Yorum Yazın

  GRİPSAVAR ÇAY

  150 GR

  Genellikle soğuk kış günlerinde tüketmeyi tercih ettiğimiz, içimizi ısıtan ve çeşitli sağlık problemlerine faydası bulunan bitki çayları son dönemlerde iyiden iyiye değer görmeye başlamıştır. Doktorlar tarafından da tavsiye edilen bu çaylar genelde bal, tarçın ve limonla desteklenerek adeta şifa deposu haline gelmektedir. Ancak unutmadan belirtmek gerekir ki ilaç kullanan kişilerin doktorlarına danışarak bu çaylardan tüketmeleri gerekmektedir zira ilaç ve bitki çayının birlikte kullanımı çeşitli sıkıntılarda yaratabilmektedir.