İndirimli Fiyat! Ebac 3850E Nem Alma Cihazı Genişlet

Ebac 3850E Nem Alma Cihazı

Nem Türk Nem Türk

Yeni

Bu ürün stokta yok

2 940,00 TL

KDV Dahil

2 999,00 TL KDV Dahil

-59,00 TL

Ücretsiz kargo için kalan 200,00 TL !

Evinizin Havasını Değiştirmek İçin En Etkili Yol

Nem ile ilgili problem yaşayan evlerde ilaç niteliğinde bir üründür. Nem alma cihazı sayesinde evinizdeki nem sorununu kökünden çözersiniz. Makine, 3 derece ila 35 derece aralığında etkinlik göstermektedir.


Rutubet Ve Küf Korkulu Rüyanız Olmasın

Nemden kaynaklanan küf kokuları ve izlerini kökten çözmek için etkilidir. Nem sorunu yaşayan evlerde günde 4 litreye varan nemi su haline dönüştürebilir. Yüksek güçte çalışma özelliği 2 saat, 4 saat ve 8 saat olarak ayarlanabilir. Otomatik kapanma modu bulunur. Entegre kulpu bulunur.


Standart Ses Seviyesi

Ortalama bir buzdolabı kadar ses çıkarır. Desibel cinsinden ses üretimi 46’dır. Yüksek güçle çalıştığı için uyku odası hariç diğer odalarda çalıştırılması önerilir.

Güç Tüketimi İle Tercih Sebebi

Yüksek güçte çalışmasına rağmen çevre dostu ve ekonomiktir. Maksimum güç tüketimi 180 W’tur. Ayarlanabilir seviyeleri bulunduğundan evin ya da odanın durumuna göre gücü ayarlanabilir.

Tüm Evinize Yetecek Erişim Alanı

Maksimum 225 metre karelik evlerde etkinlik gösterir. 450 metre küplük havayı arındırır. Bu yaklaşık maksimumu 5 odaya tekabül etmektedir. Çıkarılabilir ya da değiştirilebilir filtresi ve önden doldurulabilir konteynerı kolaylık sağlar.

Kullanışlı Modlar Ve Filtreler

Hava temizleme modu, akıllı buz çözme modları bulunur. Karbon filtresi sayesinde yaşadığınız alanı toz gibi parçacıklardan temizler. 21 L’lik su konteynerı bulunmaktadır.

Yorum Yazın

Oxi Granül Dezenfektan Kutu 12 Adet (60LT)