İndirimli Fiyat! Pratik Hamak Genişlet

Pratik Hamak

Pratik Kamp Pratik Kamp

Yeni

Kalan zaman:

474,05 TL

KDV Dahil

499,00 TL KDV Dahil

-5%

Ücretsiz kargo için kalan 1,00 TL !

Pratik Hamak

            Pratik Hamak, Pratik Kamp Ekipmanları tarafından, dört mevsim kullanım için tasarlanan, leke tutmayan, nefes alan, su geçirmeyen özel bir kumaş yapısına sahip, ayrıca ayarlanabilir kemer ip sayesinde hamağı en verimli ve rahat pozisyona getirme avantajı sağlarken, kilit kanca ile bağlanması ve çözülmesi kolay kurulum ve söküm imkanı sunmaktadır. Hamakta bulunan fermuar yapısı hem içten fermuarla kapatıp açmaya, hem de dışarıdan kapatıp açmaya müsait hale getirildiği için doğada karşılaşabileceğiniz haşerelerden, rüzgar,  yağmur vb. etkenlerden etkilenmeden konforlu dinlenme ve eğlenme imkanı sağlamaktadır.

            Hamağa monte edilen çanta, hamak kuruluyken çeşitli aksesuarlarınızı koyabileceğiniz cep olarak kullanılırken, hamağın toplanması ile hamak çantası haline gelmektedir. Toplanan hamağın çantadaki hali, ergonomik bir yapıya sahip olması nedeniyle, aracınızda oldukça az yer kaplar hale getirildi ayrıca taşıma esnasında da pratik çözüm sunmaktadır.

Yerli Üretim
2 Yıl Garanti

Kullanım Alanları;

Kamp: İş ve çeşitli nedenler sebebi ile imkanlar çerçevesinde ancak hafta sonları kampa gidebilecek kişilerin, gittiğinde çadır kurmak ile uğraşmak istemeyen konforu ve rahatlığından vazgeçemeyen insanların kullanabileceği Pratik Hamak kamp hayatınıza renk katacaktır.

Motosiklet ve Bisiklet Kullanıcıları: Ergonomik yapıya sahip olan Pratik Hamak bisiklet ve motosiklet kullanıcılarının yanlarında rahatlıkla taşıyabilmesi sebebi ile orman gezileri esnasında verecekleri kısa molalarda dinlenme hatta gece konaklama avantajı sunmaktadır.

Piknik: Ailece, arkadaşlarla ve ya dostlarla gidilen pikniklerde vazgeçilemeyen salıncak ve hamak, artık hep yanınızda olacak. Pratik Kamp Ekipmanları tarafından tasarlanan, pratik kurulumu ve toplanması ayrıca yer kaplamaması sebebi ile yanınızdan ayıramayacaksınız.

Diğer: Pratik Kamp Ekipmanları tarafından tasarlanan Pratik Hamak ister piknikte, ister kampta isterseniz motosiklet ve bisiklette kullanılırken, kimi insanlar iş yerlerine götürüp öğle yemeği arasında en yakın parklara götürüp, kolay kurulumu ve sökülmesi nedeniyle ufak bir şekerleme yaparak dinlenmektedir.

Doğa Dostu Yapısı;

            Pratik Hamak, tasarlanırken ağaçların bağlantı noktası olması sağlandı, genel olarak ağaçlara kurulacağı için ağaçlara ve doğaya zarar vermemesine özen gösterilmiştir. Kilit kanca ile kemer ipe bağlanan hamak sallanma esnasında sürtünme yapıp ağacın dış yüzeyine zarar vermezken ipte ağaca sürterek aşınma yapmaz. 

Not: Stok dahilinde olan renklerden biri gönderilecektir. Tercih edilen renk notlar kısmında belirtilirse stokta var ise gönderim sağlanır.

Lacivert100
YeşilYeşil
MaviMavi
Not 
2020-11-11

pratik

Hakka ten pratik yer kaplamıyor oldukça iyi

  • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
Not 
2020-11-11

Çok Rahat

Çok rahat ve kolay kuruluyor

  • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.

Yorum Yazın! !

Yorum Yazın

Katlanır Kova Foldaway Bucket