Sık Sorulan Sorular

Neden Fırsat Treni: Binlerce indirimli ürünün bir arada olduğu, her gün yeni eklenen ürün yelpazesi ile çeşitli fırsatları bir arada bulundurması, ayrıca güçlü iletişim sistemi ile güvenli alışveriş imkanı sağlaması nedeni ile Fırsat Treni

Ürün Geldiğinde Pakete Bakabilir Miyim? : Elbette bakabilirsiniz, bizim için problem oluşturacak bir durum söz konusu değildir. Yalnız kargo görevlileri kimi zaman biran önce paketi bırakıp gitmek istediği için göstermeme durumu olabilmekte, bu durumda genelde önderimiz paketinizi, siparişinizi kargo şubesinden almanızdır.

Paketimden Siparişim Dışında Bir Başka Birşey Çıkabilir Mi? :  Fırsat Treni ekibi olarak hassas bir çalışma yürütmekteyiz bundan dolayı paketinizden farklı bir ürün çıkmaz, ancak bayram ve ya tatillerde oluşacak yoğunluklarda tedarikçi firmamız, paketleri karıştırarak bir başka müşterinin siparişini size gönderme ihtimali her firmada olduğu gibi küçük bir ihtimal olsa da bizde de  var. Ancak bu tür durumda hatamızı telafi ederek müşteri memnuniyetini kazanmaya çalışmaktayız.

Kapıda Ödeme Var Mı? : Kapıda ödeme imkanı daha önceden sunmaktaydık ancak, kimi müşterilerimizin bu ödeme yöntemini suistimal etmeleri hem Fırsat Treni ekibini dolaylı yoldan siz değerli müşterilerimizi mağdur etmeleri sebebi ile kaldırmak zorunda kaldık. İlerleyen zamanda çok talep görmesi durumunda tekrar kapıda ödeme sunulabilinir ancak şuan için kapıda ödeme imkanı sunmayı düşünmüyoruz.   

Sipariş Nasıl Verebilirim: Fırsat Treninde ihtiyaç duyulan ürünleri sepetinize ekleyip, müşteri kaydınızı oluşturup ve ya hali hazırda kayıtlı müşterim diyerek kullanıcı adı ve şifrenizle size ayrılan bölüme girerek sepete eklemiş olduğunuz ürünleri ödemesini yaparak adresinize gönderimini sağlayabilir, gerek duyarsanız online destekten yardım isteyebilirsiniz.

Kredi Kartım Yok Nasıl Sipariş Verebilirim? : Alışveriş yapmak için kredi kartı kullanıcısı olmanız gerekmiyor, dilerseniz EFT/Havale ile alışveriş yapma olanağınız mevcuttur. Ayrıca ininal.com üzerinden ön ödemeli kredi kartı gibi alışverişlerinizde kullanabileceğiniz yeni ödeme yöntemleri mevcuttur, dilerseniz bu şekilde de alışveriş yapabilirsiniz.

Size Ne kadar Güvenebilirim : Almış olduğumuz siparişlerde yapmış olduğumuz yazışma ve görüşmelerde bir çok insanın çeşitli yollarla dolandırıldığını gördük, ne yazık ki bu tür durumlar yaşanmaktadır. Ancak çoğu mağdur bireysel yapılan satışlarla dolandırılmış ve mağdur edilmiştir. Sanal alışverişlerde mümkün olduğunca firmadan alışveriş yapılmasını, kredi kartı ile ödeme sisteminin olup olmadığına özellikle dikkat edilmesini öneririz çünkü kredi kartı çekimi yapıla bilinmesi için firma olunması gerekmektedir. Ülkemizde firma açmak kolaydı ancak şuanda sıkı bir denetim ayrıca bankalara olan yaptırımdan dolayı firmanın güven teşkil etmesi durumunda kart çekim sistemi sunmaktadır. Ayrıca Fırsat Treni alışveriş portalı bilgilerin güvenliği için 228bit veri koruma sistemine tabidir. Her şeyden ziyade iletişim kurulabilinen ender alışveriş sitelerinden birisidir.

Ürünlerinizin Garantisi Var mı? : Evet ürünlerimizin garantisi tedarikçi ve ithalatçı firmalar tarafından sağlanmaktadır, ayrıca satmış olduğumuz ürünün bozuk ve ya kusurlu olması durumunda değişim ve iade imkanı da mevcuttur.

İade ve Değişim Yapıyor Musunuz :  Evet ürünlerin paketinin bozulup açılmamış olması, yada kusurlu ve hatalı olması neticesinde ister iade ister değişim yapılmaktadır. Ancak satmış olduğumuz ürünler arasında bulunan kişisel ürün ve ya tek kullanımlık ürünlerde ne yazık ki ürünün bozuk ve ya kusurlu olma şartı aranmaktadır. Ayrıca faturada belirtilen iade ve değişim prosedürü uygulanması gerekmektedir. Çünkü iadesini yaparken anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderim sağlanmalı aksi takdirde ek bir maliyet çıkmakta, anlaşmalı olduğumuz firma ile gönderim sağladığınızda ek bir ücret çıkmıyor ve ya makul bir ödeme çıkmakta ki bizde bu meblağı kabul ettiğimiz için, ne müşterimiz mağdur olmakta nede biz, bundan dolayı destek ekibimizden yardım isteyebilirsiniz.